Rozřazení produktů

Odběr novinek

Topnatur Zelený ječmen 150 g

Doplněk stravy. ZELENÝ JEČMEN značky TOPNATUR je vyrobený ze sušených lístků mladého ječmene. Mladý zelený ječmen je svým vzhledem a chutí řazen mezi tzv. zelené potraviny jako jsou chlorella a spirulina. Stejně jako tyto potraviny se zelený ječmen vyznačuje bohatým obsahem minerálů, vitamínů a aminokyselin.
Topnatur Zelený ječmen 150 g Zobrazit většíZboží máme skladem

Topnatur


289 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Složení: 100% sušený mladý ječmen (Hordeum Vulgare)
  Dávkování: 1x denně vrchovatou čajovou lžičku (2 g) rozmícháme v jídle nebo v tekutině
  Balení: 150 g
  Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  Země původu: Taiwan

  TOPNATUR s.r.o. je úspěšná firma, která od roku 1996 působí na potravinářském trhu a jejíž sortiment a pole působnosti se neustále rozvíjí. Společnost se soustředí na produkty zdravé výživy, rozšiřování sortimentu sušených rostlinných nápojů (kokosový, ovesný, pohankový nápoj...), ale i jiných výrobků z kategorie potravních doplňků. Hlavním reprezentantem této kategorie se staly výrobky pro zdravá střeva a zažívání a zelené potraviny. Společnost je primárním výrobcem ovesných koupelí pro osoby s atopickým ekzémem a různými dermatitidami.

  Dodavatel: smart AD s.r.o. , Na Zbytkách 83, 738 01 Staré Město

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close