Rozřazení produktů

Odběr novinek

Chlorella Bio 300 g

Doplněk stravy. Sladkovodní řasa chlorella je bohatá na množství vitamínů a minerálů, které regenerují organismus a současně přispívají k posílení imunity. Kromě toho chlorella chrání organismus před nepříznivými vnějšími vlivy i před předčasným stárnutím.
Sleva! Chlorella Bio 300 g Zobrazit většíZboží máme skladem

Blue step

690 Kč (ušetříte 291 Kč)

399 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Složení: Sladkovodní řasa Chlorella Vulgaris - cholesterol, detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění,problematická pleť a akné, redukce váhy, revmatismus a artritida, stárnutí pleti a organismu, žaludeční problémy, žlučník, játra a ledviny
  Dávkování: Užívejte 3-5 tablet 3x denně, nejlépe s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.
  Balení: 300 g, 1200 tablet 
  Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

  V programu NástrojeZdraví® společnost BLUE STEP spol. s r.o. nabízí novou komplexní péči o člověka. Záměrem je přinášet zákazníkům produkty, které nejvíc odpovídají lidské přirozenosti - produkty, které nezanechávají žádné negativní stopy na zdraví lidí, ani na životním prostředí. Výběr produktů jednotlivých NástrojůZdraví® je veden tak, aby ve vás navodil rovnováhu a celkový pocit zdraví. Zařazení výrobků do nabídky předchází pečlivý výběr a konzultace s předními odborníky v oboru.

  Dodavatel: Blue step spol. s r.o., Jinonická 804/80, 158 00, Praha - Košíře

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close