Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global
Autentická paella

Úklid obilné sýpky 100 tbl.

Úklid obilné sýpky 100 tbl. Zobrazit větší
Doplněk stravy.

350 Kč s DPH

TCM Herbs

Dostupnost: Skladem

Složení (1 g vyroben z 5 g bylin): atraktylis velkohlavý - oddenek, pornatka kokosová - kůra, mandarinka obecná - plod, pazvonek chloupkatý - kořen, pinnelie trojčetná uprav. - oddenek, hloh klínovitý - plod, pivoňka bělokvětá - kořen, prorostlík čínský - kořen, jujuba čínská - plod, zázvor lékařský - kořen, lékořice lysá - kořen, mikrokrystalická celulóza (MCC) 1%

Dávkování: 3x denně 4 tablety, děti od 3 let 3x denně 2 tablety. Obecně se užívají v Číně byliny tak, že děti do 4 let užívají 1/4 dávky dospělého, tj. 3 x 1 – 2 tbl, děti od 5 do 12 let užívají 1/2 dávky dospělého, tj. 3x2 – 4 tbl a dospělí pak 3 x 4 – 8 tbl denně. Jinak v akutním stádiu potíží a dle intenzity potíží se dávka v Číně zvyšuje na 2 – 3 x denní dávky, po zlepšení potíží se zase snižuje – vše je vždy individuální! V případě vynechání či zapomenutí jednotlivé dávky lze užít následující dávku v dvojnásobném množství (kupř. při opomenutí ranní dávky 4 tablet si v poledne lze vzít 8 tablet, stejně tak místo 3x denně 4 tablety lze užít ráno a večer 2x6 tablet apod.). Tablety by se měly užívat nejlépe 15 minut před jídlem nebo 30 minut po jídle (neznamená nutně býti najezený!).
Balení: 100 tablet / 30 g
Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před mrazem. Neužívat současně s léky na ředění krve (Anopyrin, apod.). Opatrně užívat v těhotenství - tzn. jen po dobu akutní fáze nemoci a ne déle než 1 měsíc. 
Zdroj: www.patentnimedicina.cz

TCM Herbs® byla založena v roce 2001 MUDr. Petrem Hoffmannem, který je také majitelem této firmy, která vlastní dovozní práva na import 100% přírodních bylinných produktů z Číny a z Belgie (Taiwan). Jak již název napovídá, zkratka TCM (Traditional Chinese Medicine) znamená ve světě tradiční čínskou medicínu a Herbs zase byliny. Společnost vyvinula svoje know how, které MUDr. Petr Hoffmann získal dlouholetými zkušenostmi ve své praxi v tomto oboru a jeho léčebné postupy jsou duchovním vlastnictvím a devizou této společnosti. Firma se zabývá tradiční čínskou medicínou a jejími bylinnými produkty, tj. dovozem, vývozem, maloobchodním a velkoobchodním prodejem, distribucí a zásilkovou službou, publikační činností, školením, propagací v médiích a poradenskou činností v oblasti tradiční čínské medicíny.

Dodavatel: TCM Herbs, s.r.o., U Černé věže 315/6, 370 01, České Budějovice - České Budějovice 1

Zdroj: www.patentnimedicina.cz

Napsat recenzi

Úklid obilné sýpky 100 tbl.

Úklid obilné sýpky 100 tbl.

Doplněk stravy.

Produkty ve stejné kategorii