Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

TCM Herbs Královská houba Yunzhi 30 g

Královská houba Yunzhi 30 g Zobrazit větší
Doplněk stravy.

500 Kč s DPH

TCM Herbs

Dostupnost: Skladem

Složení (1 g vyroben z 5 g bylin): outkovka pestrá (Coriolus versicolor/Yun Zhi) - plodnice, houževnatec - tělo, lékořice - uprav. kořen
Dávkování: 1 odměrka 2x denně (nejlépe ráno a v poledne, neb na noc je pak zbytečně přehršle energie), děti od 3 do 8  let užívají 1 odměrku denně (zarovnaná odměrka má cca 1,5 g). Vždy je nutné prášek zalít trochou teplé vody a řádně rozmíchat, pije se ještě teplý a chutná podobně jako hořká káva či čaj. Stejně tak jej lze i přimíchat do ranního Nápoje čínských MUDRců, čímž vznikne i docela chutná snídaně.
Balení: 30 g (obsah bylin je v maximální možné koncentraci 1:5)
Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před mrazem. Neužívat při chřipce a nachlazení. Neužívat současně s léky na ředění krve (Warfarin, Anopyrin,...). 
Zdroj: www.patentnimedicina.cz

TCM Herbs® byla založena v roce 2001 MUDr. Petrem Hoffmannem, který je také majitelem této firmy, která vlastní dovozní práva na import 100% přírodních bylinných produktů z Číny a z Belgie (Taiwan). Jak již název napovídá, zkratka TCM (Traditional Chinese Medicine) znamená ve světě tradiční čínskou medicínu a Herbs zase byliny. Společnost vyvinula svoje know how, které MUDr. Petr Hoffmann získal dlouholetými zkušenostmi ve své praxi v tomto oboru a jeho léčebné postupy jsou duchovním vlastnictvím a devizou této společnosti. Firma se zabývá tradiční čínskou medicínou a jejími bylinnými produkty, tj. dovozem, vývozem, maloobchodním a velkoobchodním prodejem, distribucí a zásilkovou službou, publikační činností, školením, propagací v médiích a poradenskou činností v oblasti tradiční čínské medicíny.

Dodavatel: TCM Herbs, s.r.o., U Černé věže 315/6, 370 01, České Budějovice - České Budějovice 1

Zdroj: www.patentnimedicina.cz

Napsat recenzi

TCM Herbs Královská houba Yunzhi 30 g

TCM Herbs Královská houba Yunzhi 30 g

Doplněk stravy.

Produkty ve stejné kategorii