Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Objednávky zasíláme bez omezení. Provozovna na Praze 5 pro osobní vyzvedávání objednávek do odvolání uzavřena. Více informací zde.

Klas Super Bromelain + Papain 90 tbl.

Free delivery

Gift

Our tip

Super Bromelain + Papain 90 tbl. Zobrazit větší
Doplněk stravy.  Výtečná kombinace dvou proteolytických enzymů z ananasu a papaji.

898 Kč s DPH

Klas

Dostupnost: Skladem

Průměrný obsah látek: aktivita

aktivita/tbl.

množství prášku*mg/tbl.

Bromelain 2 500 GDU/g 1 250 GDU 500**
Papain 500 TU/mg 25 000 TU 50***

* enzym + maltodextrin

**max. obsah maltodextrinu 90%

***max. obsah maltodextrinu 70%

Přídatné látky: nosič: fosforečnan vápenatý, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, pojivo: sorbitol, nosič: ananasový prášek, látka protispékavá: stearan hořečnatý
Dávkování: Užívejte 1 tabletu 3x denně na lačno. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.
Balení: 90 tablet
Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Přechodně může docházet ke zhoršení příznaků onemocnění např. aktivace zánětu, což je třeba považovat za příznivou reakci organismu. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.

Firma KLAS je zárukou potravinových doplňků nejvyšší kvality. Důkazem jsou desetitisíce spokojených a mimořádně věrných uživatelů více než 14 let. Sortiment přípravků Klasu zahrnuje vitamíny, minerály, rostlinné a bylinné extrakty i probiotické kultury. Pečlivý výběr surovin, které pocházejí z různých koutů světa, je pro nás samozřejmostí a vyžadujeme jejich bezkompromisní jakost. Jednotlivé přípravky Klas jsou vyvinuty ve spolupráci klasické a alternativní medicíny tak, aby odvedly nežádoucí škodliviny a naopak doplnily tělu chybějcí látky. Cílem hlubokého léčebného procesu je navrácení potřebných samoléčebných funkcí těla a dosažení zdraví. Přípravky Klasu jsou tedy určeny pro ty zákazníky, kteří ví, že jsou zodpovědní za vlastní zdraví a chtějí se vyléčit v duchu motta Klasu "Měníme vztah lidí k vlastnímu zdraví".

Dodavatel: KLAS EU s.r.o., Robousy 188, 506 01 Jičín

Napsat recenzi

Klas Super Bromelain + Papain 90 tbl.

Klas Super Bromelain + Papain 90 tbl.

Doplněk stravy. Výtečná kombinace dvou proteolytických enzymů z ananasu a papaji.

Produkty ve stejné kategorii