Rozřazení produktů

Odběr novinek

Mumio Zlaté 60 tablet

Doplněk stravy. Mumio má tmavě černou barvu, výrazně nahořklou chuť a konzistencí se podobá asfaltu. 
Sleva! Mumio Zlaté 60 tablet Zobrazit většíZboží máme skladem

TML - TRADIČNÍ RUSKÁ MEDICÍNA

319 Kč (ušetříte 35 Kč)

284 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Naleziště mumia se nacházejí vysoko v asijských horách v jeskyních a skalních průrvách, na jejichž stěnách se vyskytuje v podobě krápníků či malých stalaktitů, které svým tvarem připomínají slzy. Proto je také jinak nazýván "slzy hor".
  Přípravek obsahuje pouze čistý výtažek z mumia dávkovaný ve formě praktických kapslí, které se snadno užívají. 
  Složení: Mumio 200 mg v jedné tabletě
  Dávkování: Užívejte jednu tabletu denně po dobu 3-4 týdnů.
  Balení: 60 tablet
  Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. 

  TML vyhledává a dováží perly přírodních produktů vycházející z lidové moudrosti a léčitelství ověřené staletou praxí. Nabízí širokou paletu bylinných sirupů, šťáv, bezkonkurenční staroslovanský nealkoholický nápoj - kvas, přírodní kosmetiku, masti a potravinové doplňky, čaje ze vzácných bylin Altaje a Bajkalu. Vše začalo v roce 1995, kdy začala skupinka nadšenců vozit z Ruska bylinné přípravky a extrakty pro své známé a přátele. Tyto "dovozy", často provázené dobrodružnými prvky, vyvolaly nebývalý zájem a přípravky se začaly dostávat do rukou lidem i mimo tento okruh. V roce 1997 se stejná skupinka se svými přáteli rozhodla dovozy zoficiálnit a rozšířit sortiment. Akciová společnost, která vznikla, dostala název TML.

  Dodavatel:  TML, a.s., Francouzská 379/45, 602 00, Brno - Zábrdovice

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close