Rozřazení produktů

Odběr novinek

Naděje Kotvičník pozemní bylinná tinktura 50 ml

Doplněk stravy. Povzbuzení sexuální touhy a schopnosti, imunita, čištění krve, podpora srdce a cév, zklidnění nervové soustavy, příznivé působení na dásně a pokožku.
Naděje Kotvičník pozemní bylinná tinktura 50 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Naděje


109 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Složení: Výtažek z natě kotvičníku pozemního ve 40% alkoholu (1:3). 
  Dávkování: Po protřepání 25 kapek 2x za den. Denní dávka 50 kapek odpovídá extraktu z 1,05 g čerstvé rostlinné hmoty.
  Balení: 50 ml
  Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte při teplotě do 28°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 

  Firmu NADĚJE založila Mgr. Jarmila Podhorná v roce 1998. Specializuje na výrobu bylinných tinktur, mastí olejů a výluhů. Svou pověst založila na kvalitě svých výrobků. Pro výrobu tinktur i ostatních výrobků používá především vlastní suroviny, které pečlivě sleduje a kontroluje . Léčivé rostliny pro výrobu léčivých tinktur má pod kontrolou již od jejich zasetí až po finální zpracování. Výroba bylinných tinktur probíhá v provozu certifikovaném Státním ústavem pro kontrolu léčiv, je pečlivě testována v průběhu celého procesu ve vlastních laboratořích. Bylinné produkty jsou zpracovávány bez chemických a konzervačních přísad.

  Dodavatel: Mgr. Jarmila Podhorná, 798 46, Brodek u Konice 3

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close