Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Gerocel 50 ml

Akce

Gerocel 50 ml Zobrazit větší
Doplněk stravy. Bylinné bioinformační kapky Gerocel obsahují zcela unikátní komplex rostlin s velmi širokým spektrem účinků pro celkovou detoxikaci těla.

490 Kč s DPH

-46 Kč

536 Kč s DPH

Diochi

Dostupnost: Skladem

Složení:
 • Maytenus ilicifolia 100%
 • Černucha setá (Kmín černý, Nigella sativa) - Normální hladina glukózy v krvi, Normální trávení
 • Vraneček (Selaginella doederleinii)
 • Vitánie spavá (Ašvagandha, Withania somnifera) - Duševní a kognitivní činnost, Duševní zdraví a relaxace, Normální činnost kardiovaskulárního systému, Koncentrace, únava
 • Achyrocline satureioides
 • Mochyně drobnoplodá (Physalis angulata)
 • Lapačo červené (Tabebuia impetiginosa) - Antioxidant, Krevní tlak, Normální činnost ledvin - vylučování, Mikrocirkulace, Přirozená obranyschopnost - odolnost, Relaxace - spánek
 • Pornatka kokosová (Poria cocos)
 • Kurkuma zedoaria (Curcuma zedoaria) - Chuť k jídlu
 • Kurkuma dlouhá (indický šafrán, Curcuma longa)
 • Graviola (Anona ostnitá, Annona muricata)
 • Kočičí dráp (Vilcacora, Řemdihák plstnatý, Uncaria tomentosa, Cat´s Claw) - Normální stav kloubů, Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
Přídatné látky: 22,5% líh kvasný (±1 %), voda pitná, fruktóza, směs silic
Dávkování: Užívejte 3x denně 20 kapek. Pro zesílení účinku doporučujeme kombinovat s produktemGerocel Bioenzym. Ve všech případech užití následuje po třech týdnech užívání 1 týden pauza.
Balení: 50 ml
Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Při projevu jakýchkoliv nepříznivých účinků užívání přípravků přerušte. Některé fytolátky z rostlin snižují srážlivost krve. Osoby s hemofílií a ti, kteří užívají nějaké léky na ředění krve, poraďte se svým lékařem o možných interakcích. Před použitím protřepejte. Uchovávejte mimo dosah dětí při pokojové teplotě. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy.

Firma DIOCHI je velmi rychle rostoucí firma, která provádí výzkum v oblasti přírodní medicíny a regenerace těla. Spolupracuje s mnoha laboratořemi ve světě a nové poznatky jsou uváděny do praxe v podobě nových bioinformačních produktů. Kdo potřebuje zlepšit vitalitu svého těla, vždy zde najde pomoc. Celý systém tvoří bioinformační produkty, které dokážou naše tělo hluboce detoxikovat a regenerovat ve velmi krátké době. Oproti běžným produktům mají neobyčejnou sílu a jejich složení je nadčasové. Technologie energetického zpracování Diochi jim dává mnoho předností, které si může vyzkoušet kdokoliv, kdo pracuje s přístroji EAV. Jestliže dáte při měření do okruhu produkt Diochi, vždy vám jej přístroj vybere přednostně oproti ostatním. Tím se stává firma DIOCHI světovým lídrem v tvorbě bioinformačních produktů na poli přírodní medicíny.

Dodavatel: Diochi spol. s r.o., Weilova 1144/2, 102 00, Praha - Hostivař

Napsat recenzi

Gerocel 50 ml

Gerocel 50 ml

Doplněk stravy. Bylinné bioinformační kapky Gerocel obsahují zcela unikátní komplex rostlin s velmi širokým spektrem účinků pro celkovou detoxikaci těla.

Produkty ve stejné kategorii