Rozřazení produktů

Odběr novinek

TCM Herbs Tygří pramen 100 tablet

Doplněk stravy.
Tygří pramen Zobrazit většíZboží máme skladem

TCM Herbs


350 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Složení (1 g vyroben z 5 g bylin): kozinec blanitý - kořen, zázvor lékařský - kořen, pazvonek chloupkatý - kořen, bodlák velkoúborový - oddenek, děhel čínský - kořen, prorostlík čínský - kořen, mandarinka obecná - plod, slzovka obecná - semeno, agastachus - nať, kardamon pravý - plod, lékořice lysá - kořen, mikrokrystalická celulóza (MCC) 1%
  Dávkování: 4 tablety 3x denně, děti 3-12 let 2 tablety 3x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší).
  Balení:
  100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
  Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před mrazem. Neužívat současně s léky na ředění krve (Anopyrin, apod.).
  Zdroj: www.patentnimedicina.cz

  TCM Herbs® byla založena v roce 2001 MUDr. Petrem Hoffmannem, který je také majitelem této firmy, která vlastní dovozní práva na import 100% přírodních bylinných produktů z Číny a z Belgie (Taiwan). Jak již název napovídá, zkratka TCM (Traditional Chinese Medicine) znamená ve světě tradiční čínskou medicínu a Herbs zase byliny. Společnost vyvinula svoje know how, které MUDr. Petr Hoffmann získal dlouholetými zkušenostmi ve své praxi v tomto oboru a jeho léčebné postupy jsou duchovním vlastnictvím a devizou této společnosti. Firma se zabývá tradiční čínskou medicínou a jejími bylinnými produkty, tj. dovozem, vývozem, maloobchodním a velkoobchodním prodejem, distribucí a zásilkovou službou, publikační činností, školením, propagací v médiích a poradenskou činností v oblasti tradiční čínské medicíny.

  Dodavatel: TCM Herbs, s.r.o., U Černé věže 315/6, 370 01, České Budějovice - České Budějovice 1

  Zdroj: www.patentnimedicina.cz

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close