Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

ARTHRIMAX STAR 60 kapslí

Free delivery

Gift

Arthrimax Starlife 60 kapslí Zobrazit větší
Doplněk stravy. Produkt ARTHRIMAX byl pečlivě sestaven z přírodních složek, známých již v lidové medicíně u nás i v jiných částech světa, aby působil synergicky. 

666 Kč s DPH

Starlife

Dostupnost: Na dotaz

Složení 2 kapslí: jujuba (Zizyphus jujuba, cicimek, extrakt z plodu 4:1) 600 mg, vrcholák myrobalánový (Terminalia bellirica, extrakt z plodu 10:1) 165 mg, aloe vera (Aloe barbadensis, listy) 150 mg, vápník (uhličitan vápenatý) 30 mg (3,75 % DDD), kadidlovník – klejopryskyřice (Boswellia serrata) 105 mg, křídlok santalový (Pterocarpus santalinus, dřevo) 60 mg, světlice barvířská (Carthamus tinctorius, květ) 60 mg, zinek (oxid zinečnatý) 21 mg (210 % DDD), Lactobaillus acidophilus 21 mg
Přídatné látky: rýžová moučka, rostlinný stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid křemičitý (protispékavá látka), želatinová kapsle
Dávkování: 1 kapsle 2× denně na lačný žaludek
Balení: 60 kapslí
Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Filozofií společnosti STARLIFE je nabídnout lidem zdravější a kvalitnější cestu životem. Zakladatelem a majitelem společnosti Starlife je Robert Změlík, olympijský vítěz v desetiboji z Barcelony, který se na základě vlastních úspěšných zkušeností rozhodl vytvořit široký sortiment účinných doplňků stravy. Produkty jsou určeny pro každého, kdo si chce udržet dobrou kondici, sílu a vytrvalost, kdo si chce cíleně uchovat skvělé zdraví a zlepšit životní styl sobě i svým blízkým. Špičková kvalita produktů společnosti Starlife je založena na unikátní technologii zpracování, která zaručuje maximální vstřebatelnost obsažených látek (92–95 %). Pro tyto produkty je charakteristická vysoká účinnost bez nežádoucích vedlejších účinků a rychlý nástup účinků. Na užívání produktů nevzniká návyk. S pomocí produktů společnosti Starlife dokáže lidský organismus dosáhnout harmonie ve všech třech oblastech – fyzické, psychické a emocionální. Základní řada produktů je složena z přírodních ingrediencí, jejichž dokonalá vyváženost byla ověřena staletými zkušenostmi filozofie čínské dynastie Ming a umocněna východní moudrostí, s poznatky nejnovějších vědeckých studií. Účinky produktů jsou dlouhotrvající a přetrvávají i po skončení jejich užívání. Užíváním produktů společnosti Starlife se organismus doslova nabíjí energií.

Dodavatel: STARLIFE s.r.o., Husovo náměstí 1702, 253 01, Hostivice

Napsat recenzi

ARTHRIMAX STAR 60 kapslí

ARTHRIMAX STAR 60 kapslí

Doplněk stravy. Produkt ARTHRIMAX byl pečlivě sestaven z přírodních složek, známých již v lidové medicíně u nás i v jiných částech světa, aby působil synergicky. 

Produkty ve stejné kategorii