Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Duhové elixíry Nefrofit 50 ml

Nové

Duhové elixíry Nefrofit 50 ml Zobrazit větší
Doplněk stravy. Při ledvinových problémech.

159 Kč s DPH

Duhové elixíry

Dostupnost: Skladem

Složení: Alkohol 40%, extrakt z hluchavky bílé, celíku zlatobýlu, celíku kanadského, svízele syřišťového a lichořeřišnice větší. 

Komplexně působící směs bylin na ledvinové problémy. Obsažené byliny působí v oblasti ledvin a močových cest. Eliminují hromadění škodlivých látek v těle, usnadňují rozpouštění a vyplavování usazenin z močových cest.

Evropský úřad pro bezpečnost potravin (European Food Safety Authority - EFSA) nám umožňuje tato zdravotní tvrzení:

  • normální funkce močové soustavy
  • zdraví močového měchýře a močového systému

Dávkování: Dospělí 3x denně 15 kapek pod jazyk, nebo 20 kapek do vody či čaje. Děti 3x denně tolik kapek, kolik je jim let (do vody či čaje). Užívejte 15 minut před požitím stravy, nápoje či dalšího přípravku.

Upozornění: Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Nevhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy.

Obsah: 50 ml

Představujeme vám koncentrované přírodní přípravky, vyrobené z extraktů bylin, pocházejících z ekologicky čistého prostředí ČR.

Dále vám nabízíme naši řadu DUHOVÝCH ELIXÍRŮ - vyvážené kompozice výtažků domácích bylin a hub, určených ke komplexní detoxikaci a regeneraci organismu. 

Dodavatel: Bc. Martin Kolár, Pražská 96, 257 41 Týnec nad Sázavou

Napsat recenzi

Duhové elixíry Nefrofit 50 ml

Duhové elixíry Nefrofit 50 ml

Doplněk stravy. Při ledvinových problémech.

Produkty ve stejné kategorii