Rozřazení produktů

Odběr novinek

Protektin šampon 200 ml

Šampon Protektin je určen pro snadno se mastící a vypadávající vlasy, pro vlasy poškozené barvením nebo naopak odbarvováním, je vhodný pro zlepšení kvality vlasů, které jsou zatěžovány znečištěným životním prostředím a průmyslovými imisemi.
Sleva! Protektin šampon 200 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Energy

245 Kč (ušetříte 56 Kč)

189 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Přírodní šampon Protektin vychází z principů unikátní metody Regenerace v Pentagramu. Obsahuje bylinné extrakty, čisté přírodní silice a termální vodu z vřídla Podhájska.

  Pokud nevíte, který z šamponů Energy si vybrat, doporučujeme vyzkoušet nejprve Artrin neboDroserin. Tyto šampony jsou vhodné pro celou rodinu včetně malých dětí a určitě s nimi neuděláte chybu. Šampony Energy podporují detoxikaci vlasů a pokožky hlavy, a proto je potřeba počítat s procesem očisty, který zabere nějaký čas. Asi po 3. cyklu mytí šamponem se mohou začít projevovat pozitivní výsledky. Ideální je šampony kombinovat. Např. pokud při mytí vlasů aplikujete 2 dávky šamponu, použijte při 1. dávce jeden šampon a po opláchnutí, při 2. mytí vyzkoušejte jiný. Zkuste šampony měnit také podle vaší nálady a vlivu okolního prostředí. Pokud po umytí vlasů použijete i Nutritive balsam, vaše vlasy půjdou krásně rozčesávat a odmění se vám dokonalým leskem a živostí!

  Kdy Protektin šampon pomáhá:
  • je určen pro snadno se mastící vlasy
  • na vypadávání vlasů
  • při tvorbě lupů
  • pomáhá vlasům zatíženým životním prostředí
  • výborný pro vlasy poškozené barvením či odbarvováním
  Použití: Naneste šampon na mokré vlasy, lehce vmasírujte, nechte 2-3 minuty působit a poté opláchněte.
  Balení: 200 ml

  Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti Energy jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka Energy zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

  Dodavatel: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00  Praha 7

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close