Rozřazení produktů

Odběr novinek

Les Fleurs de Bach Parfémová voda harmonizující, Présences de Bach 55 ml

Les Fleurs de Bach Parfémovaná voda Présence(s) de Bach přináší do vašeho života pocit opravdové vyrovnanosti. Skvěle rezonuje se všemi stránkami vaší osobnosti a napomáhá okamžitému uvolnění. 
Sleva! Les Fleurs de Bach Parfémová voda harmonizující, Présences de Bach 55 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Les Fleurs de Bach

1 227 Kč (ušetříte 37 Kč)

1 190 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Parfémovaná voda silně podporuje pocit vnitřního usmíření a má blahodáný účinek na všechny vaše smysly.
  Jedná se o svěží vůní s jemnými relaxačními tóny, kterou oeníte nejen ve chvílích odpočinku. Známé tóny sofistikované růže a osvěžující verbeny se snoubí s neobvyklým aroma barvínku obecného a dodávají parfémované vodě uklidňující tóny. Tato parfémovaná voda ve vás vzbudí pocity štěstí, vyváženosti a harmonie.
  Parfémy Les Fleurs de Bach vycházejí z Bachovy květové terapie a obsahují směs exkluzivních rostlinných výtažků sestavenou tak, aby nejen krásně voněla, ale zároveň harmonizovala vaše emoce. Výroba těchto parfémovaných vod je založena na ruční práci speciálně vyškolených odborníků. Mimořádná pečlivost při výběru ingrediencí a unikátní vonné variace činí z parfémů Les Fleurs de Bach nezapomenutelný zážitek.
  INCI: AlcoholFragranceAqua (Water)Pinus Sylvestris Leaf ExtractMalus Sylvestris Flower ExtractQuercus Robur ExtractRosa Canina Flower Extract,Lonicera Caprifolium Extract Verbena Officinalis Flower ExtractClematis Vitalba Flower ExtractLimoneneLinaloolLyralGeraniolHydroxycitronellalCoumarin,IsoeugenolCitral
  Použití: Naneste dle potřeby na čistou pokožku. Zvláštní pozornost věnujte místem se zvýšeným prokrvením, jako jsou zápěstí, krk či oblast za ušními lalůčky.
  Balení: 55 ml
  Upozornění: Pouze pro vnější použití.

  Francouzská společnost Les Fleurs de Bach navazuje na poslání a doporučení Dr. Bacha nechat působit Bachovy květy na člověka jako na celek ze všech stran. Značka vyrábí a nabízí unikátní komplex produktů pro harmonii těla, duše i mysli.

  Dr. Bach našel metodu, která se zaměří na konkrétního jedince a příčinu jeho nemoci jemnou, šetrnou a zcela jednoduchou formou. Přál si, aby jeho terapie byla dostupná co největšímu počtu lidí a aby si každý uvědomil důležitost vlastní zodpovědnosti za své zdraví.

  Díky intenzivnímu studování a zkoumání síly rostlin vybral 38 druhů květů, které pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil. Z květů připravil výluhy, naředil je vodou a zakonzervoval alkohol, těchto 38 elixírů pokryje veškeré negativní emoce člověka.

  Dodavatel: AMC RATIO s.r.o., Vlašská 15, Praha 1 – Malá Strana

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close