Rozřazení produktů

Odběr novinek

Les Fleurs de Bach Bio toaletní voda Harmonie 55 ml

Přírodní toaletní voda Harmonie Les Fleurs De Bach navozuje vnitřní duševní ifyzickou pohodu díky své příjemné uklidňující vůni a účinkům Bachových květů. Její složení obsahuje pouze bio esenciální oleje a alkohol, jenž se získává z organické pšenice. 
Sleva! Les Fleurs de Bach Bio toaletní voda Harmonie 55 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Les Fleurs de Bach

917 Kč (ušetříte 137 Kč)

780 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Unikátní kombinace Bachových květů se snoubí s oblíbenou exotickou vůní šťavnatých plodů fíkovníku. Po chvíli nastupují svěží tóny vůně zelené trávy. V pozadí se objevuje sladký karamel, který spolu s vanilkou přinášejí okamžité uvolnění. 
  Toaletní voda obsahuje pečlivě vybrané esence pro nastolení harmonie a dokonalého souladu. Clematis pro žití v přítomném okamžiku. Star of Bethlehem a Cherry Plum pro vnitřní rovnováhu. Scleranthus pro odhodlání a rozhodnost, Rock Rose dodává odvahu a nastoluje rovnováhu. Impatiens probouzí vlídnost a shovívavost a Crab Apple zvyšuje sebevědomí a lásku k sobě sama.
  INCI: Alcohol1) (80 %) , Aqua (Water)Parfum (Fragrance)Clematis Vitalba Flower Extract1), Ornithogalum Umbellatum Flower Extract1), Scleranthus Annuus Flower Extract1), Helianthemum Nummularium Flower Extract 1), Impatiens Balsamina Flower Extract1), Malva Sylvestris Flower Extract1), Prunus Cerasifera Flower Extract1), CitralCitronellolFarnesolGeraniolLinalool
  1) Organic agriculture
  Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.
  Balení: 55 ml
  Upozornění: Pouze pro vnější použití.

  Francouzská společnost Les Fleurs de Bach navazuje na poslání a doporučení Dr. Bacha nechat působit Bachovy květy na člověka jako na celek ze všech stran. Značka vyrábí a nabízí unikátní komplex produktů pro harmonii těla, duše i mysli.

  Dr. Bach našel metodu, která se zaměří na konkrétního jedince a příčinu jeho nemoci jemnou, šetrnou a zcela jednoduchou formou. Přál si, aby jeho terapie byla dostupná co největšímu počtu lidí a aby si každý uvědomil důležitost vlastní zodpovědnosti za své zdraví.

  Díky intenzivnímu studování a zkoumání síly rostlin vybral 38 druhů květů, které pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil. Z květů připravil výluhy, naředil je vodou a zakonzervoval alkohol, těchto 38 elixírů pokryje veškeré negativní emoce člověka.

  Dodavatel: AMC RATIO s.r.o., Vlašská 15, Praha 1 – Malá Strana

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close