Rozřazení produktů

Odběr novinek

Les Fleurs de Bach Aura parfém První pomoc 30 ml

Aura parfém První pomoc Les Fleurs de Bach je unikátním propojením Bachových květových esencí v bio kvalitě doplněných esenciálními oleji. 
Les Fleurs de Bach Aura parfém První pomoc 30 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Les Fleurs de Bach


309 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Využijete jej v momentě, kdy vás trápí bolest na duši, zármutek či náhlá událost. Bachovy esence z plaménku, snědku, chmerku, devaterníku, jabloně a slivoně doplněné vybranými esenciálními oleji navracejí psychickou rovnováhu, přinášejí vnitřní klid apod.
  Parfém První pomoc díky kombinaci Bachových esencí z plaménku plotního, snědku chocholičnatého, chmerku, devaterníku velkokvětého, jabloně a slivoně pomáhá navracet psychickou harmonii, přináší vnitřní klid a vyrovnanost, zbavuje strachu ve chvílích "nouze" a podporuje soustředění a rozhodnost. To vše je doplněno esenciálními oleji ze šalvěje, levandule, máty a verbeny, které také pomáhají přinášet vnitřní pohodu.
  INCI: Alcohol DenatWater (Aqua)Fragrance (Parfum)AlcoholClematis Vitalba (Clematite) Flower ExtractOrnithogallum Umbellatum (Star of Bethlehem) Flower ExtractImpatiens Glandulifera (Impatiens) Flower ExtractScleranthus Annuus (Scleranthus Anuus) Flower ExtractHelianthemum Nummularium (Rock Rose) Flower ExtractMalus Sylvestris (Crab Apple) Flower ExtractPrunus Cerasifera (Cherry Plum) Flower ExtractCitralLinaloolLimoneneGeraniolCitronellol
  Použití: V případě potřeby rozstříkněte parfém nad hlavu (1-3 střiky) a nechte se zahalit vzniklou voňavou mlhou.
  Balení: 30 ml
  Upozornění: Pouze pro vnější použití.

  Francouzská společnost Les Fleurs de Bach navazuje na poslání a doporučení Dr. Bacha nechat působit Bachovy květy na člověka jako na celek ze všech stran. Značka vyrábí a nabízí unikátní komplex produktů pro harmonii těla, duše i mysli.

  Dr. Bach našel metodu, která se zaměří na konkrétního jedince a příčinu jeho nemoci jemnou, šetrnou a zcela jednoduchou formou. Přál si, aby jeho terapie byla dostupná co největšímu počtu lidí a aby si každý uvědomil důležitost vlastní zodpovědnosti za své zdraví.

  Díky intenzivnímu studování a zkoumání síly rostlin vybral 38 druhů květů, které pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil. Z květů připravil výluhy, naředil je vodou a zakonzervoval alkohol, těchto 38 elixírů pokryje veškeré negativní emoce člověka.

  Dodavatel: AMC RATIO s.r.o., Vlašská 15, Praha 1 – Malá Strana

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close