Rozřazení produktů

Odběr novinek

Les Fleurs de Bach Aura parfém Konflikt 30 ml

Aura parfém První pomoc Les Fleurs de Bach je unikátním propojením Bachových květových esencí v bio kvalitě doplněných esenciálními oleji. 
Les Fleurs de Bach Aura parfém Konflikt 30 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Les Fleurs de Bach


309 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Využijete je v momentě, kdy potřebujete uvolnit atmosféru a dodat klid a pohodu. Postarají se o toBachovy esence z čekanky, buku, cesmíny, vrby, sporýše a vinné révy doplněné vybranými esenciálními oleji, které ještě umocňují celkové působení.
  Parfém obsahuje Bachovy esence z čekanky obecné, buku lesního, cesmíny ostrolisté, vrby bílé, sporýše lékařského a vinné révy, které uvolňují negativní či bojovnou atmosféru, dodávají klid a pohodu, povzbuzují schopnost vzájemné komunikace a tolerance, vyrovnání se s určitou situací či lepšího vcítění do druhých. Tyto účinky ještě podtrhují esenciální oleje z levandule, pomeranče, santalového dřeva, pelargonie či mandarinky.
  INCI: Alcohol DenatWater (Aqua)Fragrance (Parfum)AlcoholImpatiens Glandulifera (Impatiens) Flower ExtractCichorium Intybus (Chicory) Flower Extract,Ilex Aquifolium (Holly) Flower ExtractSalix Vitellina (Willow) Flower Extract,Verbena Officinalis (Vervain) Flower ExtractFagus Silvatica (Beech) Flower ExtractVitis Vinifera (Vine) Flower ExtractLinaloolLimoneneCitronellol,GeraniolCitral
  Použití: V případě potřeby rozstříkněte parfém nad hlavu (1-3 střiky) a nechte se zahalit vzniklou voňavou mlhou.
  Balení: 30 ml
  Upozornění: Pouze pro vnější použití.

  Francouzská společnost Les Fleurs de Bach navazuje na poslání a doporučení Dr. Bacha nechat působit Bachovy květy na člověka jako na celek ze všech stran. Značka vyrábí a nabízí unikátní komplex produktů pro harmonii těla, duše i mysli.

  Dr. Bach našel metodu, která se zaměří na konkrétního jedince a příčinu jeho nemoci jemnou, šetrnou a zcela jednoduchou formou. Přál si, aby jeho terapie byla dostupná co největšímu počtu lidí a aby si každý uvědomil důležitost vlastní zodpovědnosti za své zdraví.

  Díky intenzivnímu studování a zkoumání síly rostlin vybral 38 druhů květů, které pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil. Z květů připravil výluhy, naředil je vodou a zakonzervoval alkohol, těchto 38 elixírů pokryje veškeré negativní emoce člověka.

  Dodavatel: AMC RATIO s.r.o., Vlašská 15, Praha 1 – Malá Strana

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close