Rozřazení produktů

Odběr novinek

Les Fleurs de Bach Aura parfém Spánek 30 ml

Aura parfém Spánek Les Fleurs de Bach je unikátní kombinací Bachových květových esencí v bio kvalitě doplněných esenciálními oleji. 
Les Fleurs de Bach Aura parfém Spánek 30 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Les Fleurs de Bach


302 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Lze jej využít při problémech s usínáním, neklidném spaní apod. Bachovy esence ze snědku, jírovce, pávie, sporýše a osiky v kombinaci se svěžími esenciálními oleji podporují usínání a pomáhají navrátit plnohodnotný spánek.
  Parfém díky Bachovým esencím ze snědku, jírovce maďalu, pávie červené, sporýše lékařského a osiky zklidňuje mysl i psychiku, přináší harmonii, a tím pomáhá zlepšovat usínání i kvalitu samotného spánku. Tyto esence také dodávají vnitřní sílu a důvěru. Relaxační a zklidňující efekt umocňují esenciální oleje z mandarinky, neroli, magnolie, amyrisu, litsey cubeby či pomeranče. Navíc také napomáhají lepší náladě a celkovému optimismu.
  INCI: Alcohol DenatWater (Aqua)Fragrance (Parfum)AlcoholAesculus Hippocastanum (Chestnut Bud) Bud ExtractAesculus Carnea (Red Chestnut) Flower ExtractOrnithogallum Umbellatum (Star of Bethlehem) Flower Extract,Populus Tremula (Aspen) Flower ExtractVerbena Officinalis (Vervain) Flower ExtractLimoneneLinaloolCitralCitronellolBenzyl SalicylateFarnesolGeraniol
  Použití: V případě potřeby rozstříkněte parfém nad hlavu (1-3 střiky) a nechte se zahalit vzniklou voňavou mlhou.
  Balení: 30 ml
  Upozornění: Pouze pro vnější použití.
  Francouzská společnost Les Fleurs de Bach navazuje na poslání a doporučení Dr. Bacha nechat působit Bachovy květy na člověka jako na celek ze všech stran. Značka vyrábí a nabízí unikátní komplex produktů pro harmonii těla, duše i mysli.
  Dr. Bach našel metodu, která se zaměří na konkrétního jedince a příčinu jeho nemoci jemnou, šetrnou a zcela jednoduchou formou. Přál si, aby jeho terapie byla dostupná co největšímu počtu lidí a aby si každý uvědomil důležitost vlastní zodpovědnosti za své zdraví.
  Díky intenzivnímu studování a zkoumání síly rostlin vybral 38 druhů květů, které pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil. Z květů připravil výluhy, naředil je vodou a zakonzervoval alkohol, těchto 38 elixírů pokryje veškeré negativní emoce člověka.

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close